054.4870964 sivan@mivrashot.co.il

כמה מילים על מברשות

מברשות הוא בית ליצירה, שקיים מזה 7 שנים (טובות מאוד!).

הוא החל בתור סטודיו בוטיק לסדנאות השמחות שלי, שכל מי שמגיע אליו יכול להרים מברשת ולהתחיל לחגוג. היום, אחרי שגדל והשתכלל, הוא מרחב וירטואלי שמוקדש ליצירה וממנו אני יוצאת אליכם דרך ערכות יצירה לבילוי עם הילדים, ערכות יומולדת בהפעלה עצמית ולאירועים מיוחדים בהם מברשות מגיעה עד אליכם. 

אני מזמינה אתכם להתחבר לעולם צבעוני, פשוט ושמח, שאתם מכירים היטב, אך אולי כבר זנחתם מזמן, ולו כדי להעביר אותו הלאה לדור הסמארטפון החמוד ששוכב כרגע על הספה שלכם.

פנו קצת זמן (גם חצי שעת איכות ממוקדת תעבוד), בחרו פעילות תואמת גיל, ותתחילו ליצור יחד בשמחה!

החזון של מברשות הוא יצירה ביחד בשמחה.
ויש גם כמה עקרונות:

יצירה מהנה יותר יחד, ולכן הערכות שלנו מתאימות לשיתוף בין אחים, חברים, הורה וילד, ומי לא…

מברשות מאמינה שביצירה כולם יכולים והכל מותר (כן! גם לסטות מההוראות שלנו) וכל עוד החיוך על הפנים!

בתור הורים, גם אנחנו רוצים הכל מן המוכן ובמינימום בלגן, ולכן נייצר עבורכם ערכות יצירה, עם סרטוני הדרכה פשוטים להבנה שיתנו ערך גבוה גם למבוגר האחראי שבמשמרת.

ילדים, בדיוק כמו לנו, מגיע לקבל ערכות איכותיות שמאחוריהן יש המון מחשבה. עם בחירת החומרים הכי שווים והשקעה אינסופית.

ילדים יוצרים הם ילדים שמחים! יצירה היא מקום חופשי להבעה עצמית, בה ניתן להנות גם מהדרך וגם מהתוצר הסופי.

על סיון קורן

נעים מאוד, אני סיון, נשואה לשגיא ואמא לליעד, יובל ומיילי. את "מברשות" ייסדתי לפני 7 שנים, אך אהבתי הגדולה ליצירה החלה דווקא בטיול שאחרי הצבא לניו-יורק.

גדלתי בבית דתי, בתוך עולם שנחווה עבורי כמגביל וחדגוני, ושם בניו-יורק גיליתי עולם פתוח, של צבע, שמחה וחופש. כל-כך נהניתי להשתחרר ממגבלות, להיות כל מי ומה שאני רוצה… אלא שאז חלתה אחותי, ואת הטיול משנה החיים שלי נאלצתי לקטוע, ולשוב במהרה למציאות קשה ועצובה.

אחרי כמה שנים אחותי נפטרה בצער גדול.

הזכרונות הצבעוניים מניו-יורק, יחד עם התובנה שאני חייבת להתחיל לחיות את חיי כאן ועכשיו, דחפו אותי לעסוק במקצוע הכי משמח שיכולתי לחשוב עליו – כך הפכתי למאפרת מקצועית.

במשך 18 שנים שימחתי כלות מתרגשות, ולימדתי נערות ונשים להתאפר מתוך אהבה לעצמן. היה לי סטודיו קטן משלי ותחושה גדולה של שליחות. כך המשכתי לאפר, ואט אט הגיחו לחיי בסערה, שלוש אהבות קטנות משלי.

כשהפכתי לאמא, עשיתי הכל כדי לחשוף את הילדים לעולם של חופש ויצירה, עם כמה שיותר צבע, ואם אפשר גם נצנצים. חיפשתי כל דרך ליצור, מחומרים שיש בבית.

עם ילדיי פיתחתי את סדנאות היצירה הראשונות שנכנסו לסטודיו!

מצאתי את עצמי משלבת בין מברשות האיפור לנערות ונשים למברשות הצבע עם הילדים, והשמחה שלי רק הלכה והתעצמה.

היה שם רגע אחד, שגרם לי להניף את מברשת היצירה גבוה-גבוה ולא להוריד: ראיתי את ההשפעה המדהימה שיש ליצירה על החיים של הילדים. זכיתי לראות בעיניי איך בעיות חברתיות נפתרות, יכולות מתפתחות ועולמות נטווים. התאהבתי! ולמזלי – גם הילדים.

כשהגיע הזמן לגדול, וכבר לא יכולתי להגיע לכל ילד וילדה, הבזיק רעיון: סדנאות יצירה ארוזות בקופסה, שמגיעות עד הבית, ואותן אני מלווה בסרטוני הדגמה משמחים שנמצאים ממש כאן, באתר "מברשות".