פוסטים בנושא: בית מארח

מדורה בוערת | פעילות ל”ג בעומר

מדורה בוערת - פעילות מעולה לקטנטנים: השימוש בטפט שקוף יצור לנו מדבקה גדולה. הילדים ידביקו אלמנטים שנכין להם מראש, לדוגמא עצים ולהבות וכך נוכל ליצור מעין תמונה של מדורה עם עצים ואש וכל זה בלי לכלוך בכלל!!

להמשך

משחק אסוציאציות | פעילות להדפסה

הדפיסו את עמוד "משחק האסוציאציות" ותוכלו להנות כשממתינים לאוכל במסעדה או כשהילדים מגיעים לאבא ואמא בעבודה. רשמו מילה ראשונה ותנו לילדים לגלגל מילים הקשורות למילה הקודמת. מומלץ כפעילות בית מארח, עד שכל הילדים מגיעים.  

להמשך

זחל על עלה | יצירה עם חרוזים

זחל זחלילי... זחל זחלילי... היום נכין זחל צבעוני ומתוק מחרוזים ומנקה מקטורות. כדי שיהיה לזחל נעים, נצרף לו עלה ירוק שיוכל לאכול ממנו ולנוח. פעילות יצירה מקסימה!! מתאימה לגני ילדים, לצהרונים ולקייטנות.
אפשר גם להנות מהפעילות בבית מארח. קל ופשוט, תהנו

להמשך

ערכת יצירה להכנת נרות ריחניים

חדש - 'מברשות בקופסה' - ערכות יצירה עם כל החומרים לבילוי משותף עם הילדים או כפעילות יצירה לבית מארח חנוכה. בחמישה שלבים תכינו נר ריחני ומנצנץ. בסוף הפעילות תהנו מנר שגם נראה נהדר (צבעוני וארוז יפה), גם שימושי ומפיץ ריח לשעות ארוכות וגם תהיו גאים שיצרתם והכנתם נר בעצמם :)

להמשך

ערכת יצירה לבית מארח ט”ו בשבט – עץ המשאלות שלי

חדש - 'מברשות בקופסה' - ערכות יצירה עם כל החומרים לבילוי משותף עם הילדים או כפעילות יצירה לבית מארח טו בשבט. הזמינו ערכה עם כל החומרים לעיצוב עץ אישי. בחמישה שלבים הילדים יכינו תמונה מעוצבת עם המשאלות והאהבות שלהם, כשהכל מקושט ומנצנץ. יש גם פונפונים :)

להמשך

סדנת ‘סבון הפתעות’ | מפגש יצירה

סדנת 'סבון הפתעות' לכל הגילאים. נלמד להכין סבונים צבעוניים, ריחניים, מנצנצים ובצורות מיוחדות. כל אחד יצא עם סבון הפתעות בצורת קאפקייק עם תוספות מפתיעות.

להמשך

סדנת נרות | מפגש יצירה ריחני

מפגש חורפי במברשות הכנת נר צבעוני וריחני!!
הילדים ישתתפו בכל שלבי הכנת הנר החל מעיצוב הכוס, בחירת צבע שכבות הנר, וכמובן איזה ריח משגע לבחור. בטיחותי לילדים!

להמשך